חנות וירטואלית

חנות וירטואלית

אם הם לא רואים את זה,
 
איך הם יכולים לקנות את זה?
 

כמה שעות אתם שוהים במשרד? ובכמה מהן אתם "מבלים" מול המסך? ומה היה קורה לו יכולתם לבחור את הצבע, הסוג והמחיר של המוצר, אותו תרכשו בדרך הביתה?

חנות וירטואלית מספקת כל כך הרבה מעבר למוצר עצמו.
היא מעניקה חופש בחירה, סיפוק סקרנות ובעיקר – את היכולת לשוטט במרחבי הרשת, באופן שאינכם יכולים להרשות לעצמכם בעולם האמיתי.
ככל שעוברות יותר שנות אינטרנט בעולמנו הדינאמי, כך בַשֶל יותר הקהל לאסוף מידע, לקבל החלטה ולבצע רכישה באמצעות הרשת.
העסקים שמשכילים לפתח חנויות וירטואליות נהנים מנגישות מלאה לקהלי יעד שונים, ללא מגבלה גיאוגרפית, ללא מגבלת זמן ובעלויות נמוכות ביותר.
 

מומחים ביצירת אתרים מסחריים


המשימה שלנו, ביצירת אתרי סחר וירטואליים, היא להעניק לגולש את כל מה שדרוש, על מנת להשלים את תהליך המכירה. גם אם אינו מתבצע באופן מיידי.

החנויות הוירטואליות שיצרנו עבור מיטב העסקים בישראל, לעיתים יפות אף יותר מהחנויות הפיזיות, נוחות לתפעול ומניעות לפעולה.

הטכנולוגיה החדשנית המניעה את האתרים המורכבים, מבטיחה טעינת דפים מהירה וממוקדת, והעיצובים שובי העין מבטיחים ערנות, תגובה והנאה.

המחשבה שהשקענו בבניית אתרי הסחר מבטיחים זרימה חכמה, קלה וידידותית בין המחלקות השונות, המוצרים המגוונים והמוצרים המשלימים להם.

כתוצאה, מתבשלת ההחלטה לצרוך את המוצר, אף אם הלקוח אינו נוכח מולו.

אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר

מי עדיין פוחד לרכוש ברשת?
מנגנוני אבטחה שונים, פרוטוקולי אבטחה, הצפנות מתוחכמות ושפע דרכים נוספות נועדו להבטיח את בטיחות העברת המידע בין הקונה למוכר.
אנחנו נספק את כל הדרוש על מנת להבטיח כי תהליך הרכישה יעשה בדיסקרטיות מלאה, ללא חשש לדליפת נתונים או פרצת אבטחה.
 

הלקוחות שלנו
 

זכינו לפתח את אתר הסחר של חברת כרטיסי האשראי – אמריקן אקספרס, mako (קשת) ו H-O (המותג קרטרס).
נבחרנו ע"י וואללה שופס להיות ספק התוכנה לחנויות הוירטואליות החיצוניות של הפורטל, ופיתחנו עשרות רבות של חנויות וירטואליות לעסקים רבים.
הנה חלקם:

יתרונות המוכר בחנות וירטואלית/אתר סחר:
פניה לקהל יעד רחב יותר, ללא תלות במיקום גיאוגרפי.

צמצום משמעותי בעלות השיווק, ובכלל זה : חשיפה בפני הקונים הפוטנציאליים, יצירת מודעות לספק ולמוצרים, העברת מסרים עדכניים (פירסום), וכו’.

חיסכון בעלות ביצוע הפעולות, בעיקר הודות לצמצום תקורת הרישומים והמעקבים.

קיצור משך הזמן לקבלת תמורה.

יכולת פילוח הלקוחות ויצירת מסגרת התייחסות מתאימה למגזרי לקוחות ייחודיים, עד כדי התייחסות מיוחדת ללקוח הבודד בעת העיסקה ולאחריה (למשל, ע"י מיסוד "מועדון לקוחות" וירטואלי).

לכך מתווספים נוחות הלקוח לעריכת סקרי שוק, קיצור משך הזמן לאיתור המוצר המבוקש וחיסכון בעלויות ביצוע הפעולות.

החנות הוירטואלית של Allnet4u הינה דינאמית ומתופעלת בקלות רבה, ללא דיחוי וללא צורך בידע מוקדם בתכנות. האתר מקנה לבעל עסק שליטה מלאה בניהול עסקו, ומאפשר לו לעדכן את תכני האתר המוקם בעזרת המערכת בכל נקודת זמן, 24 שעות ביממה ומכל מקום בעולם.

ישנה חשיבות גדולה להופעה בתוצאות מנועי החיפוש במקומות הגבוהיים (בדפים הראשונים), משום שרוב הגולשים באינטרנט מגיעים לאתרים דרכם. בניית חנות וירטואלית באופן מתאים למנועי חיפוש תביא לכניסת גולשים רבים אשר מתעניינים בנושא עליו מדבר האתר. חנות וירטואלית של Allnet4u לוקחת בחשבון האופטימיזציה של הדפים השונים למנועי חיפוש תוך כדי שילוב אלמנטים גרפיים בצורה מרשימה ונכונה שאף תתרום לקידום האתר.

חנות וירטואלית של Allnet4u מנוהלת עי" מערכת ניהול מרכזית מאובטחת עם שם וסיסמא המאפשרת שליטה מלאה על כל חלקי האתר, וצפייה בנתונים סטטיסטים של כניסות הגולשים.

כל התכנים בחנות מבוססים על מסד נתונים וניתן להוסיף דפים ולשנותם בכל עת בצורה הידידודית ביותר למשתמש, בסגנון וורד ובכך ניתן לשמור על האתר עדכני ודינאמי.

בנוסף למערכת התכנים, יבנה דף מפת אתר (Site Map) ובו יופיעו כל התכנים שבאתר בצורה היררכית. בדרך זו יוכלו הגולשים ומנועי החיפוש לגשת באופן ישיר לכל הדפים באתר.

מערכת חנות וירטואלית משלבת בתוכה את כל האפשרויות של רכיבי האתרים הדינמיים המפורטים בעמוד הרלוונטי והם:
מערכת דיוור ותפוצה
מערכת ניהול חדשות
מערכת מאמרים
מערכת סקרים
טופס יצירת קשר
קישורים לאתרים אחרים
מנוע חיפוש באתר
מערכת סטטיסטיקות כניסות מפורטת

עוד פרמטרים חשובים בחנות וירטואלית של Allnet4u
ניהול מוצרים:
בעזרת מערכת הניהול ניתן להוסיף מוצרים ולסדרם לפי הקטגוריות השונות באתר.
כל מוצר כולל שם, תאור קצר, טקסט ארוך (במידת הצורך),תמונה גדולה וקטנה ומחיר.
עבור כל מוצר ניתן לבחור את הצורות השונות בהן ניתן להזמינו.

מוצרים נלווים - לכל מוצר ניתן להוסיף רשימה של מוצרים נלווים שתופיע בתחתית דף המוצר. שיטה זו מוכחת כמקדמת מכירות.

עגלת קניות:
הגולש בחנות וירטואלית יכול להוסיף בקלות מוצרים לעגלת הקניות שלו. בכל שלב, עד לסיום הרכישה יכול הגולש למחוק מוצרים מהעגלה, לעדכן את הכמות עבור כל מוצר ולשנות את סוג המוצר (לדוגמה: לשנות מידה או צבע, במידה ומדובר בחולצה). מעגלת הקניות יכול הגולש להתחיל בתהליך הרכישה.

רכישה:
לאחר בחירת המוצרים והוספתם לעגלת הקניות, מתחיל שלב הרכישה. הגולש מזין את פרטיו האישיים או לחילופין נכנס למערכת עם שם וסיסמה המזהים את פרטיו אוטומטית וממשיך לשלב בחירת צורת המשלוח והתשלום.

אפשרויות המשלוח והתשלום ניתנות לעדכון דרך מערכת הניהול.

בכל שלב עד לסיום הרכישה, יכול הגולש לשנות את פרטיו האישיים + הכתובת למשלוח ההזמנה ואת פרטי המשלוח והתשלום.

בסיום שלב הרכישה נשלח אימייל ללקוח עם פרטי ההזמנה שבוצעה וכן נשלח אימייל לבעל האתר המודיע לו על הזמנה חדשה באתר. בנוסף, ניתן לראות את ההזמנות החדשות בדף הראשי של מערכת הניהול.

ניהול הזמנות:
במערכת הניהול נמצאת רשימת ההזמנות שנעשו באתר. עבור כל הזמנה ניתן לראות את התאריך והשעה בהם בוצעה ההזמנה, הסטטוס שלה (חדשה, מחכה לאריזה, מבוטלת וכד’), את פרטי המזמין- פרטים אישיים, כתובת וטלפונים, ואת רשימת המוצרים השייכים לאותה הזמנה.

מנהל חנות וירטואלית יכול במידת הצורך לשנות בכל רגע כל אחד מפרטי ההזמנה.

מערכת ההזמנות כוללת בנוסף:
חיפוש הזמנות מתקדם
הצגת הזמנות קודמות של לקוחות חוזרים
בדיקה אוטומטית מהיכן הגיע הלקוח לאתר
אפשרות איתור מיקוד במידה ולא הוזן ע"י הלקוח
הערות הלקוח / הערות על ההזמנה / הערות על הלקוח
הדפסת דף הזמנה

אבטחה:
במידה ויש צורך בקבלת תשלומים בכרטיס אשראי, טופס פרטי האשראי יהיה מאובטח בטכנולוגיית SSL אשר מאפשרת לגולשים להזין את הפרטים בביטחה. (מנעול יופיע בתחתית הדפדפן אשר מאשר שדף זה הינו מאובטח כיאות).

מערכת ההזמנות מאובטחת גם היא. על מנת לשמור על בטחון הלקוחות ישנו מנגנון אשר מאפשר מחיקת מספר כרטיס האשראי לאחר השימוש ושמירת 4 הספרות האחרונות בלבד. (זהו מנגנון אשר נדרש ע"י חברות האשראי כאשר מדובר באתר באינטרנט).

אתם במרחק לחיצה מהקמת חנות וירטואלית באינטרנט. פרסמו את המוצרים, ספקו ללקוחות שלכם מערכת הזמנות מתקדמת ותנו לעסק שלכם לעבוד בשבילכם גם בזמן שאתם לא בעבודה. התאמה למנועי השוואות המחירים המובילים על מנת להגיע לחשיפה מלאה.
החנות הוירטואלית מבית Allnet4u ידידותית ונוחה לתפעול.

צרו קשר עוד היום, והקימו את האתר שידברו עליו מחר >>


התרשמתם? השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם :