יש לכם רעיון לאתר חדש ואתם לא יודעים איך להתחיל לבנות אותו?

יש לכם רעיון לאתר חדש ואתם לא יודעים איך להתחיל לבנות אותו?

1. שם ושם דומיין - בשלב ראשון חשבו על שם לאתר. שם האתר יכול להיות קשור באופן ישיר לנושא שבו הוא עוסק. אם למשל אתם מקימים אתר שעוסק בצימרים אתם יכולים לבחור בשמות כמו "צימר" או "צימר עם בריכה". מכיוון שמשם האתר נגזר גם שם הדומיין שבו מתאכסן האתר, כדאי לבחור שם שקל לאיית אותו ב"עברית-אנגלית". "צימר", למשל, אינה דוגמה טובה לשם כך, משום שלא ברור אם מאייתים אותו כך: "zimer", או כך: "zimerim". על איות השם להיות כמה שיותר אינטואיטיבי. אם לא מצאתם שם כזה, אפשר למצוא שם שלא קשור ישירות בנושא האתר, אבל הוא נחמד וקליט. לא חסרות דוגמאות כאלו ברשת – "זאפ" ו"וואלה", למשל, הם שמות כאלו.

2. אפיון האתר וכתיבת תכנים – בטרם תתחילו במלאכת עיצוב האתר, חשוב שתחליטו אילו תכנים יופיעו בו ומה בדיוק יהיה המבנה שלו. אם אתם בונים אתר ביטוחים, למשל, כדאי שתשקיעו מחשבה באופן שבו תציגו כל פוליסה או ביטוח רכב- האם אתם רוצים לחשוף את המחירים? את הטלפונים? החלטות כאלו משפיעות על הדרך שבה ניתן לעקוב, למשל, אחר תנועת הגולשים באתר. אחרי שאפיינתם את האתר, תוכלו לכתוב את התכנים שלו.


3. אחרי שבחרתם רעיון מרכזי, שם (ושם דומיין), אפיינתם את מבנה האתר וכתבתם לו תוכן מתאים, הגיע זמנו של שלב העיצוב. העיצוב יכול לשדר אמינות, רוגע, מגניבות, ילדותיות, טכנולוגיות, ניקיון וכיוצא באלו. חשוב מאוד שאופי העיצוב והמסר שלו יתאים לקהל היעד של האתר.


התרשמתם? השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם :