איחסון אתר אינטרנט לא חייב להיות יקר

איחסון אתר אינטרנט לא חייב להיות יקר

איחסון אתר אינטרנט לא חייב להיות יקר,ישנן כמה נקודות מרכזיות שחשוב להתייחס אליהן, בעת בחירת חבילת אירוח לאתר באינטרנט. רוב חברות איחסון ימכרו חבילות גדולות מבחינת שטח דיסק במחיר גבוה יחסית. תנסו להעריך את הצורך המדוייק

לחבילת איחסון תוך דגשים הבאים:
מה הוא גודל של אתר כעת בMB וקצב גידול שלו
את גודל אתר ניתן לגלות בקלות ע"י לחיצה ימנית על עכבר ומאפיינים תיקייה בה נמצאים קבצי האתר. אם בכוונתכם להוסיף לאתר 3-5 דפים חדשים בשנה, סביר שקצב גידול לא יהיה גבוה ואפשר בהחלט להסתפק בחבילת איחסון בנפח קטן. אם אתר נבנה ע"י מישהוא אחר ,תתיעצו לגבי חבילת איחסון מתאימה ביותר.

מהו היקף התעבורה החודשית הצפוי באתר
חבילות אירוח בהיקפי התעבורה החודשית גדולה מיועדות בעיקר לצורך אירוח אתרים המאפשרים: העלאת תמונות, הורדת סרטוני וידאו, מסחר אלקטרוני בהיקף רחב ועוד. 1GB תעבורה שווה ~3000 גולשים לאתר תדמיתי 5-10 דפים בגודל של עד 100K לכל דף.

באיזה חבילת אירוח לבחור windows או linux
שרתי לינוקס ידועים כי שרתים בטוחים ויציבים יותר. תמיכה בקוד פתוח כמו PHP ו PERL שונה וטובה יותר מזה של שרתי WINDOWS. גם מחיר איחסון הרבה יותר נוח. לעומת זאת בשרתי WINDOWS יש תמיכה בטכנלוגיות מתקדמות כמו ASP,ASP.NET,AJAX ו FrontPage שחסרים בלינוקס. אם אתרכם הוא אתר HTML פשוט,סביר להניח שתסתפקו בחבילת איחסון על גבי שרת לינוקס.

דואר אלקטרוני
שירותי דואר אלקטרוני POP3 הינו הים סטנדרט בכל חברת איחסון מקצועית. החלפת חברת איחסון לעולם לא יפגה בכתובת שלכם, שיפשר לכם סוף סוף להפסיק לעבד את כל אלה שאתכם בקשר.כדי להמכיש את חשיבות של שירות דואר POP3 להלן אחד הסיפורים שסופר לנו "אני בעלת עסק קטן שעוסק במתן שירותי תירגום. הדפסתי מעטפות, כרטיסי ביקור ונייר מכתבים עם כתובת של ספק אינטרנט שלי yael@xxxxx.net.il. באחד הימים החלטתי שאני מחליפה ספק. ואחרי שהתחברתי לספק אינטרנט אחר ... היבנתי שאני עומדת לפני הוצאה לא צפויה (לערכתי של כ- 5000 ש"ח) להדפסת כל הניירת מהתחלה, כי לא ניתן להפעיל אצל ספק הנוכחי את אותו כתובת דואר אלקטרוני......" אם בכוונתכם להפעיל יותר מתיבת דואר אחד, תצטרכו חבילת איחסון גדולה יחסית.

מיקום שרתים
בעת בחירת חברת איחסון,יש לשים לב למיקום שרתים. בחברת איחסון עם שרתים בארץ, תהנו ממהירות העלת אתר, תמיכה טכנית ונציגים בעברית.
שקיפות של חברות איחסון אתרי אינטרנט.

רוב חברות אירוח אתרים יספרו על יציבות וזמינות של שרתים. אף מעט מהם יציגו לקהל רחב את הנתינים אמיתיים,לכן מומלץ לבחור בחברות מקצועיות המשקפות את הנתונים עם לקוחות.

מאת גרשון אלבייס 


התרשמתם? השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם :

  • טופס יצירת קשר
  • טופס בקשה להצעת מחיר